У Кременчуцькому льотному коледжі відбувся випуск. 153 учні коледжу отримали дипломи фахівців, 19 з яких з відзнакою. Це єдиний в Україні навчальний заклад, в якому готують пілотів та інженерів з обслуговування вертольотів. Наразі відбувається процес передачі льотного коледжу до Міністерства внутрішніх справ України з приєднанням до Харківського національного університету внутрішніх справ. Від імені ректора університету полковника поліції Дмитра Швеця випускників, керівництво, викладачів навчального закладу привітав проректор університету Анатолій Клочко: «Упевнений, що набуті знання ви вміло застосуєте у своїй професійній діяльності, а ваші енергія, патріотизм, освіченість і висока культура стануть підґрунтям для кар’єрного зростання. Не зупиняйтеся на досягнутому, оволодівайте новими знаннями та навичками, наполегливо йдіть вперед!».