Кафедра кримінального права і кримінології факультету № 1 і кафедра кримінально-правових дисциплін факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ виступили співорганізаторами міжнародного науково-практичного круглого столу «Ефективність кримінального законодавства: доктринальні, законотворчі та правозастосовні проблеми її забезпечення». Науковий захід відбувся у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого із залученням студентської спільноти.

Під час роботи круглого столу з науковими доповідями виступили представники Харківського національного університету внутрішніх справ – завідувач кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 Олексій Литвинов, професор кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 Андрій Ященко, а також курсант третього курсу групи Ф1-16-304 факультету № 1 Світлана Чистікова та слухач магістратури навчальної групи Ф1-18-101м факультету № 1 Тетяна Гавриленко.

Представники університету взяли активну участь в обговоренні актуальних питань.