У Сумському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Сумської філії ХНУВС з метою національно-патріотичного виховання молоді пройшли навчально-польові заняття з учнями одинадцятих класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Суми, які завершують вивчення курсу «Захист Вітчизни».

Учні виконали навчальні вправи зі стрільби в інтерактивному мультимедійному тирі, підтягування на перекладині, пробігли дистанцію на 60 м, розбирали та збирали автомат, ознайомилися зі зразками зброї та спеціальних засобів, які знаходяться на озброєнні підрозділу поліції особливого призначення КОРД та патрульної поліції.

Також учасники заходу переглянули відеоматеріали про Харківський національний університет внутрішніх справ та його Сумську філію, поспілкувалися з викладачами філії.

Сумська філія ХНУВС