Відбувся VI Міждисциплінарний науковий квест «Пошуки скарбів науки», присвячений Дню Науки. Його було проведено Радою молодих вчених при Харківській обласній державній адміністрації під патронатом голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної.

У квесті взяли участь 19 команд молодих науковців і студентів закладів вищої освіти Харківщини та Полтавщини, які стали учасниками заходу вперше. У складі команди Харківського національного університету внутрішніх справ –курсант 4 курсу факультету № 1 Вікторія Цебинога (капітан команди), слухач магістратури факультету № 1 Василь Авдєєв, курсанти 3 курсу факультету № 2 Антон Черніков та Маргарита Михайлик, курсант 3 курсу факультету № 4 Олексій Барбашов. Науковий керівник команди – провідний науковий співробітник відділу організації наукової роботи Володимир Чумак.

Квест проходив на базі трьох закладів вищої освіти: Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка та Українського державного університету залізничного транспорту. Кожний виш представив по 5 локацій із завданнями. Команда Харківського національного університету внутрішніх справ найкраще впоралася з їх виконанням і здобула перемогу, отримавши Диплом І ступеня та кубок. Нагороди  вручили заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Бабічев, заступник директора Департаменту охорони здоров'я Харківської обласної державної адмінастрації, голова Ради молодих вчених при Харківській обласній державній адміністрації Наталія Куфтеріна, ректор Українського державного університету залізничного транспорту Сергій Панченко.