У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ з нагоди відзначення Дня Європи проведено інтелектуальну гру брейн-ринг «Україна – серце Європи».

Мета проведення гри – формування у студентської молоді уявлень про міжнародні акти, що розкривають загальну стратегію України у ставленні до Євросоюзу, власних обґрунтованих пропозицій щодо вступу в ЄС, підвищення мотивації щодо вивчення мов та культури європейських країн, виховання почуття відповідальності, гідності, патріотизму та любові до власної історії, традицій, звичаїв народу та ін.

Завдання та запитання для учасників брейн-рингу підготувала студентка 3 курсу, голова наукового сектору студентського парламенту Владислава Шутько.

Сумська філія ХНУВС