Курсант 3 курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Віталій Найда став національним переможцем України у міжнародному конкурсі студентських есе на тему політики Східного партнерства. Віталій та іще п’ять студентів – національних переможців інших країн – Грузії, Вірменії, Азербайджану, Білорусі та Молдови були удостоєні можливості представляти Україну на конференції, яка проходила у Брюсселі з нагоди 10-річчя Східного партнерства. Серед учасників конференції – президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер, Єврокомісар Йоганнес Ган, верховний представник Європейського союзу з питань закордонних справ Фредеріка Моргеріні, Президент України Петро Порошенко, міністри закордонних справ країн ЄС, інші поважні гості.

Під час заходу молодь – національні переможці з країн Східного партнерства – була запрошена на зустріч з головою департаменту «Східного партнерства» при Європейській службі зовнішніх дій Річардом Тіббелсом, головою комісії з питань сусідства та переговорів з розширення ЄС Лоуренсом Мередітом, з міністрами закордонних справ Литви та Польщі Лінасом Лінкявічюсом та Яцеком Чапутовічем, представниками консульств Литви та Польщі. Після спілкування молодих людей було нагороджено вітальними грамотами від міністрів закордонних справ Литви та Польщі.