Доцент кафедри українознавства факультету № 2 Вікторія Перцева провела бінарне заняття у навчальній групі Ф2-102 з дисципліни «Українська мова професійного спрямування» за темою «Культура ділового спілкування як чинник формування професійної компетентності поліцейського», в якому взяла участь інспектор Управління патрульної поліції Департаменту патрульної поліції лейтенант поліції Анна Усенко. Вона підкреслила важливість володіння наукою ділових відносин у практичній роботі правників та поділилася власним досвідом, звернувши увагу курсантів на те, що поліцейський, долучаючись до людських відносин, відіграє роль арбітра в ситуаціях конфліктної взаємодії. Тому для поліцейського важливо визначитися зі стратегією спілкування і тактикою своєї поведінки залежно від значущості ситуації, адже цілком зрозуміло, що від культури ділового спілкування конкретного правоохоронця залежить громадська думка щодо діяльності всієї Національної поліції України.