До Дня Європи за ініціативою курсантів, студентів, слухачів, аспірантів, ад`юнктів, докторантів і молодих вчених Наукового товариства Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся круглий стіл.

У заході взяли участь голова наукового товариства Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат юридичних наук Юлія Заболотна, заступник голови наукового товариства, кандидат юридичних наук Тетяна Шевчук, представники наукових гуртків кафедр кримінального права і кримінології, криміналістики та судової експертології, теорії та історії держави і права. Під час зібрання молоді науковці виступили з актуальними цікавими та змістовними доповідями. В обговоренні проблемних питань взяли учать всі учасники круглого столу, які наголосили  на необхідності проведення реформування законодавства України у відповідності з Європейськими стандартами.