Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ полковник поліції Дмитро Швець вручив нагороди спортсменам, які здобули перемоги у різних видах змагань.

Так, у м. Павлоград пройшов чемпіонат України з кікбоксингу ВТКА, за результатами якого курсанти університету посіли наступні місця:

• у ваговій категорії до 77 кг курсант 3 курсу факультету № 2 Антон Черніков виборов ІІІ місце;
  • у ваговій категорії до 71 кг курсант 2 курсу факультету № 2 Дмитро Волков посів І місце.

Переможцею у чемпіонаті України з пауерліфтингу та жиму лежачи, який пройшов у м. Кривий Ріг, стала курсант 1 курсу факультету № 1 Карина Мітяєва. Вона зайняла І місце у ваговій категорії 52 кг.

Змагання з пауерліфтингу та жиму лежачи відбулися й у Харкові. Курсант 1 курсу факультету № 1 Артем Перерва у ваговій категорії 59 кг зайняв ІІІ місце.

Вручаючи нагороди, Дмитро Володимирович привітав спортсменів з досягненнями та побажав нових здобутків і перемог.