Кафедрами теорії та історії держави і права факультету № 1, українознавства факультету № 2 та відділом організації наукової роботи за участі курсантів факультетів №№ 1–4 було проведено круглий стіл, присвячений відзначенню Дня Європи в Україні та 70-річчя заснування Ради Європи, спрямований на формування та дотримання основних європейських цінностей. Модераторами круглого столу виступили голови наукових гуртків доценти кафедр Геннадій Дедурін та Станіслав Іванов. Також у проведені заходу взяли участь тимчасово виконуючий обов’язки декана факультету № 2 Сергій Гіренко, професор кафедри теорії та історії держави і права Юлія Загуменна, доцент кафедри Ігор Коцан, представники відділу організації наукової роботи – провідний науковий співробітник Володимир Чумак та старший науковий співробітник Тамара Яценко. Під час засідання із доповіддю «Відносини України та ЄС: державно-правовий вимір» виступила курсант 3 курсу факультету № 2 Маргарита Михайлик.