Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди запрошує взяти участь в роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Духовно-інтелектуальне навчання і виховання в XXI столітті».

Під час конференції будуть розглядатися питання про те, як сформувати гармонійно розвинену людину в ХХІ столітті; якою має бути секулярна освіта в сучасних умовах; як повинні здійснюватися в інтересах людини і суспільства дві її функції – навчання і виховання та ін.

Конференція відбудеться 23 травня в аспірантській залі ХНПУ імені Г.С. Сковороди за адресою: м. Харків, вул. Валентинівська, 2 (проїзд до ст. метро «Студентська»).

Початок роботи конференції о 10.00.

Заявки на участь в конференції приймаються в електронному вигляді на адресу оргкомітету до 15 травня: [email protected].

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном 095-886-73-53 (Зобов Марк Іванович, заступник голови оргкомітету).