Кременчуцький льотний коледж з робочим візитом відвідали заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Гончаров, директор Департаменту персоналу організації освітньої та наукової діяльності МВС України Геннадій Доскевич, начальник Управління координації діяльності авіації МВС України Олександр Кашуба, заступник начальника Управління координації діяльності авіації МВС України Ігор Мизгін, заступник начальника відділу Департаменту персоналу організації освітньої та наукової діяльності МВС України Олексій Мозуляка, заступник начальника управління державного майна – начальник відділу Департаменту державного майна та ресурсів МВС України Василь Верболюк, а також ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Дмитро Швець та проректор університету Володимир Шульга.

Представники міністерства та університету ознайомилися з матеріально-технічною базою аеродрому Велика Кохнівка та матеріальною базою навчального відділу, відвідали авіаційно-технічну базу, побували в авіаційному загоні та тренажерному центрі. Під час робочої наради з керівництвом коледжу   було обговорено нагальні питання щодо перспектив розвитку коледжу. Відбулася також зустріч з трудовим колективом навчального закладу.