Починаючи з 2003 року Європейською комісією щороку проводиться Європейський молодіжний тиждень, спрямований на відзначення та пропагування молодіжної діяльності через проведення заходів. Вони надають молоді можливість долучитися до європейських цінностей, взяти участь у різних програмах, обмінюватися думками з актуальних питань та багато іншого. Цього року Рада Європи відзначає 70-річчя з дня створення організації.

У заходах, запланованих у рамках відзначення цієї дати, активну участь бере  і  Харківський національний університет внутрішніх справ. Так, для флешмобу, який проводиться в соціальній мережі Інтернет «Демократія і я», колективом вишу створено відеоролик за участі курсантських підрозділів – Почесної варти, карабінерів, барабанщиць, колективів художньої самодіяльності університету. Музичним супроводженням для відеоролика стала авторська пісня студентки факультету № 6 ХНУВС Юлії Лісічкіної. Відеоролик розміщено в соціальних мережах з хештегами #ДемократіЯ #EYW #70youthCoE.