Представники Харківського національного університету внутрішніх справ разом із ветеранами Другої світової війни та локальних війн, учасниками АТО, волонтерами, представниками громадськості, органів державної влади та місцевого самоврядування, духовенством взяли участь у традиційному покладанні квітів на Меморіалі Слави у Лісопарку з нагоди Дня пам’яті та примирення.

Ректор університету полковник поліції Дмитро Швець, перший проректор підполковник поліції Сергій Бортник, проректори вишу – Михайло Бурдін, Олександр Бакумов, Анатолій Клочко, декани факультетів, керівники структурних підрозділів, викладачі, курсанти, студенти, учні Ліцею «Правоохоронець» долучилися до урочисто-траурної церемонії. Учасники заходу  вшанували мужність і героїзм тих, хто здобував перемогу під час Другої світової війни, хто пожертвував власним здоров’ям і життям заради мирного майбутнього. Як зазначив ректор університету Дмитро Швець, «ми пам’ятаємо подвиг наших дідів та прадідів, низько їм вклоняємося за їхню жертовність та безмежну любов до Батьківщини, пам’ятаємо тих, хто сьогодні відстоює мир і незалежність України. Бути вірними обов’язку, Присязі, гідно нести звання офіцера й бути справжніми патріотами своєї країни ми навчаємо курсантів і студентів нашого університету. І участь в таких заходах, свідчить про те, що є наступність, що не втрачається зв'язок поколінь і що наша сила – в єдності».

Підрозділ парадного розрахунку університету пройшов урочистим маршем на Меморіалі Слави.