Доцентом кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Світланою Виганяйло в рамках вивчення дисципліни «Інформаційне забезпечення професійної діяльності» для студентів І курсу було організовано проведення заняття за участю доцента кафедри кібернетики та інформатики Сумського національного аграрного університету Олександра В’юненка.

Для кращого засвоєння тем «Захист даних у мережі», «Основи інформаційної безпеки» було проведено практичне заняття «Інформаційна та кібербезпека». Олександр Борисович розповів студентам про основи інформаційної безпеки під час роботи в мережі, приділив увагу питанням основних правил користування відкритими джерелами, захисту конфіденційних даних у мережі, захисту даних від несанкціонованого доступу та захисту від вірусних атак, звернув увагу на необхідність дотримання вимог до користування електронною скринькою та паролів.

Тема заняття викликала жваву дискусію та багато запитань від студентів, на які лектор дав вичерпні відповіді.

Сумська філія ХНУВС