Для студентів 2 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ із дисципліни «Юридичне документознавство» відбулося бінарне заняття. З особливостями складання та оформлення документів у процесі ведення нотаріального діловодства студентів ознайомили приватний нотаріус Сумського міського нотаріального округу Ганна Хвостик та професор кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Валентина Василенко.

Фахівець-практик розкрила поняття нотаріального документа, нормативних документів, що регулюють складання та оформлення нотаріальних документів, а також правових наслідків порушення встановлених вимог, ознайомила присутніх з окремими особливостями видачі свідоцтв про придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів).

Використання таких бінарних занять проводиться для систематизації знань, а також для того, щоб показати цілісність світу та практичну значимість навчальних дисциплін, що є важливим етапом формування студентського мислення.

Наприкінці зустрічі Ганна Іванівна відповіла на всі запитання студентів.

Сумська філія ХНУВС