Для студентів факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ у межах діяльності наукового гуртка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін було проведено круглий стіл «Культура фахового спілкування». Його організаторами стали доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, кандидат філологічних наук Михайло Овчинников та старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, кандидат філологічних наук Наталія Кобилко.

У роботі круглого столу взяли участь студенти 1 курсу, які навчаються за спеціальністю «Право» Аліна Калужинова, Катерина Ковтун, Марія Губарєва, Марина Терещенко, Владислава Машура, Інга Нарсіа та Анастасія Руденко. Було заслухано  доповіді, присвячені походженню українських правничих термінів, використанню невербальних засобів у процесі професійного спілкування, становленню та розвитку українського діловодства, вживанню фемінітивів у діловому мовленні тощо. Виступи доповідачів викликали жваву дискусію та обговорення.

За підсумками роботи круглого столу студенти-учасники заходу були відзначені почесними грамотами.