Доценти кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Юлія Кириченко, Наталя Максименко та старший викладач кафедри Артем Добровінський відвідали місто Вовчанськ Харківської області для проведення профорієнтаційної роботи в навчальних закладах – Вовчанських ліцеях №№ 1, 2, у Вовчанській загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів № 3, комунальному закладі охорони здоров’я «Вовчанський медичний коледж» та Вовчанському коледжі Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка.

Представники університету розповіли школярам та студентам про специфіку навчального закладу, його структуру, про спеціальності, за якими готують майбутніх фахівців, а також ознайомили з особливостями вступу та навчання в університеті.