Представники факультету № 6 Дар’я Коробцова, Олександр Шульгін та Дар’я Балаш на чолі з заступником декана факультету Оксаною Брусаковою та за участі методиста факультету № 6 у м. Кам’янське Аліни Александрової відвідали Придністровський металургійний коледж у м. Кам’янське Дніпропетровської області, де проходив профорієнтаційний захід «День кар’єри».

Представники університету зустрілися зі студентами випускних курсів Придністровського металургійного коледжу та Дніпродзержинського економічного коледжу. Молодь ознайомили з факультетами та спеціальностями, за якими здійснюється підготовка фахівців для Національної поліції, розповіли про переваги навчання в університеті, роз’яснили правила вступу. Зазначили також, що в університеті відкрито кафедру військової підготовки, закінчивши яку, її випускник отримує військову спеціальність, а також продемонстрували як працює експерт-криміналіст та провели заняття з правил поведінки в екстремальних умовах.