Студентка 4 курсу кафедри соціології та психології університету Катерина Турченко під науковим керівництвом доцента кафедри соціології та психології факультету № 6 кандидата психологічних наук Яни Пономаренко у межах виробничої практики проведено психологічний захід з елементами тренінгу серед учнів Харківської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 22 Харківської міської ради Харківської області на тему «Профілактика шкідливих звичок серед школярів». Школярі ознайомилися з негативними наслідками шкідливих звичок та з`ясували психологічні причини, які спонукають підлітків до вживання шкідливих речовин.

Працівниками кафедри соціології та психології університету планується проведення разом із студентами низки психолого-просвітницьких заходів серед школярів з метою попередження таких негативних явищ серед молоді та формування здорової особистості дитини підліткового віку.