У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися змагання з легкої атлетики та гімнастики у рамках Всеукраїнського тижня громадського здоров’я. У заході взяли участь команди курсантів факультетів університету та студенти. Завдання з легкої атлетики – подолання дистанцій 100 м та 1000 м. У гімнастичному комплексі – вправи, що виконуються членами команди по колу. Чоловіки – на високій перекладині: підтягування, підйом ніг до перекладини, підйом-переворот. Для жінок – згинання та розгинання рук в упорі лежачи, вистрибування з повного присіду, піднімання тулуба з положення лежачи. Переможця у командному заліку було визначено за сумою часу усіх учасників команди.

В особистому та командному заліку переможці та призери отримали дипломи з легкої атлетики та гімнастики відповідних ступенів, а команда-переможниця факультету №  2 – перехідний Кубок. Інші місця у командному заліку розподілилися так: ІІ місце – команда факультету № 1 , ІІІ місце – команда факультету № 3.