Працівники факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Шульгін, Дар’я Балаш  та Тетяна Хворост на чолі з заступником декана факультету Оксаною Брусаковою відвідали навчальні заклади міста Змійова Харківської області – Зміївський ліцей № 1 імені двічі Героя Радянського Союзу З.К. Слюсаренка та комунальний заклад «Зміївська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 2 імені льотчика-космонавта Ігоря Петровича Волка». Представники факультету зустрілися з учнями 10–11 класів цих шкіл.

Старшокласникам пояснили правила вступу до університету, познайомили з його структурою, умовами навчання та проживання у гуртожитку, а також провели практичне заняття щодо правил поведінки в екстремальних умовах та продемонстрували роботу експерта-криміналіста.