На базі Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся інструктаж особового складу університету, який буде залучений до несення служби на виборчих дільницях Сумської області з метою забезпечення публічної безпеки та порядку під час проведення другого туру голосування з виборів Президента України 21 квітня 2019 року.

Інструктаж провели директор Сумської філії ХНУВС Сергій Лукаш, директор центру підполковник поліції Вячеслав Драновський та тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління превентивної діяльності ГУНП в Сумській області майор поліції Андрій Клипа. Особовому складу було доведено основні вимоги до поліцейського під час несення служби на виборчих дільницях, проведено заняття та роздано пам’ятки «Дії поліцейського під час несення служби на чергових виборах Президента України».

По завершенню інструктажу було проведено стройовий огляд.

Сумська філія ХНУВС