Під час засідання ректорату Харківського національного університету внутрішніх справ ректор генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко представив колективу нового проректора Володимира Шульгу, який буде опікуватися питаннями розбудови Кременчуцького льотного коледжу. Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13 березня 2019 р. № 186-р. цілісний майновий комплекс Кременчуцького льотного коледжу Національного авіаційного університету передано зі сфери управління Міністерства освіти і науки до сфери управління Міністерства внутрішніх справ з приєднанням його до Харківського національного університету внутрішніх справ з метою забезпечення підготовки та перепідготовки авіаційного персоналу (пілотів та інженерно-технічного складу авіації) Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби, Національної поліції та Національної гвардії.

Валерій Васильович представив членам ректорату також начальника Кременчуцького льотного коледжу Володимира Головенського та куратора коледжу Олексія Котова.