До 100-річного ювілею карного розшуку України бібліотекою університету було організовано експозицію, яку також відвідали й курсанти всіх курсів факультету № 2 (кримінальної поліції) Харківського національного університету внутрішніх справ.

Молодь ознайомилася з різними виданнями, в яких висвітлено історичні факти заснування, розвитку та діяльності карного розшуку, спогади працівників та ветеранів про нелегку та небезпечну роботу, про героїзм і мужність, виявлені у боротьбі зі злочинністю. Доповнили колекцію виставки художні твори детективного жанру українських та зарубіжних письменників.

Після ознайомлення з виставкою курсанти замовили літературу за фахом, що стане їм в нагоді як під час навчання, так і в подальшій роботі.