У рамках профорієнтаційної роботи доцент кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяна Білоус за сприяння класного керівника випускного класу загальноосвітньої школи № 15 м. Суми Наталії Чередніченко організувала екскурсію для учнів до Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Сумської філії ХНУВС.

Під час зустрічі школярі ознайомилися з матеріальною базою та отримали вичерпну інформацію про умови навчання та проживання у вищому навчальному закладі. Також школярі мали можливість отримати інформаційні матеріали з докладною інформацією про умови вступу до Сумської філії за всіма спеціальностями та формами навчання.

«Академія поліції», м. Суми