Студентка 4 курсу кафедри соціології та психології факультету № 6 університету Катерина Турченко під науковим керівництвом доцента кафедри соціології та психології Яни Пономаренко для учнів 9–10 класів ХЗОШ № 22 провели дводенний просвітницький захід з питань професійного самовизначення майбутньої професії.

Зі школярами було проведене психодіагностичне дослідження для визначення мотиваційної готовності учнів до профільного навчання та надано практичні рекомендації щодо вибору профілю навчання. Такі психологічні заняття необхідні для раннього виявлення й розвитку здібностей, нахилів і потреб учнів, формування в них стійкої мотивації до навчання, сприяння свідомому вибору галузі майбутньої професійної діяльності.