Для студентів, які навчаються на факультеті № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ, після капітального ремонту відновлено  роботу кухонного приміщення на третьому поверсі гуртожитку № 2. Як зазначив начальник відділу матеріального забезпечення Олексій Копаниця, під час ремонту було повністю замінено труби, покладено нові кахлі, встановлено нові пластикові вікна, зручні мийки, стіл для приготування їжі, електричні розетки, щоб увімкнути чайник або мультиварку, витяжку, баки для різних видів сміття. Також адміністрацією університету закуплено та встановлено пральні машини.

Заступник декана з навчально-методичної роботи факультету № 6 Сергій Загородній наголосив, що керівництво університету на чолі з ректором Валерієм Сокуренком робить усе для того, щоб молодь мала сучасні умови і для навчання, і для проживання. Але й не менш важливими чинниками є  охайність, відповідальне та бережливе ставлення кожного студента до кухонного обладнання. Необхідно дотримуватися чистоти, порядку та графіка прибирання приміщення. В такому разі й кухня надовго збереже комфортабельність, і настрій буде гарний, і страви смачні.