Для студентів 1 курсу факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності та охорона праці». Заняття провели доцент кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 кандидат юридичних наук Ірина Василько, старший викладач кафедри військової підготовки Національного університету цивільного захисту України підполковник запасу, ветеран служби цивільного захисту Олександр Ігнатьєв, завідувач кафедри військової підготовки Національного університету цивільного захисту України кандидат юридичних наук, доцент Микола Букін.

Микола Петрович ознайомив студентів з основними правилами гасіння пожежі в різних ситуаціях. Роз’яснив та за допомогою відео продемонстрував які дії необхідно вживати для того, щоб загасити полум’я, яке охопило людину.

Олександр Ігнатьєв за допомогою слайдів продемонстрував як необхідно поводитися під час радіоактивного забруднення, якими мають бути дії при аварії з викидом хлору та аміаку. Було розглянуто питання щодо правил поведінки та харчування при радіоактивному забрудненні та дії при хімічних аваріях. Як зазначили лектори, для уникнення негативних наслідків необхідно займатися фізичними вправами, вести активний рухливий спосіб життя, пити чисту воду, споживати очищені та найменш радіоактивно уражені продукти, носити одяг з натуральних тканин, менше користуватися косметичними засобами, постійно мити руки, ретельно мити продукти.

Друга частина заняття була присвячена темі «Запалювальні суміші. Запальна зброя». Було проаналізовано історичний розвиток застосування запальних сумішей та зброї, які людство використовувало ще з давніх часів.

Наприкінці заняття лектори побажали студентам сумлінно навчатися та дотримуватися правил безпеки у навколишньому природному середовищі.