Доцент кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Людмила Парфентій зустрілася з учнями 11 класу Духанівського навчально-виховного комплексу та провела профорієнтаційну бесіду про переваги отримання юридичної освіти у філії. Школярі дізналися про можливості працевлаштування осіб з юридичною освітою та про особливості роботи  нотаріуса,  прокурора, судді, адвоката, юрисконсульта й працівника поліції. Викладач звернула увагу юнаків і дівчат на особистісні та професійні навички, які мають бути притаманні юристам.

Майбутні абітурієнти також отримали інформацію про особливості вступу та навчання за державним замовленням у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ у 2019 році.

Сумська філія ХНУВС