Для курсантів, студентів, слухачів магістратури та викладацького складу університету розпочато курс лекцій англійською мовою, які проводить досвідчений адвокат з Америки (штат Нью-Джерсі) Жан Сігель. Теми лекцій: «Порівняльний аналіз американської та української систем права», «Стадії кримінальної справи в судах Америки» та «Захист прав поліцейських в судах».

Пан Сігель розповів про особливості американської системи правосуддя, наголосивши на важливості розгляду справ, особливо кримінальних, судом присяжних. Адвокат наводив багато прикладів зі своєї практики, підкреслюючи, що у більшості випадків, коли він захищав працівників поліції, справи були виграні.

Пан Жан Сігель, звертаючись до присутніх, зазначив, що необхідно чесно виконувати свою роботу й тоді поліцейських не потрібно буде захищати.