"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

На великому плацу університету відбувся загальний інструктаж особового складу щодо забезпечення публічної безпеки та порядку під час виборів Президента України. До несення служби залучаються як працівники, так і курсанти навчального закладу. У складі Харківського гарнізону поліції вони нестимуть службу 30 та 31 березня на понад 1000 виборчих дільницях у районах міста Харкова, Харківської та Сумської областей.

До присутніх звернувся ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, який закликав поліцейських сумлінно виконувати свої службові обов’язки, бути пильними, уважними, доброзичливими та керуватися законом. «Поліція – це не сила, це служба. Служба людям, служба державі», – підкреслив Валерій Васильович. Під час інструктажу було проведено стройовий огляд особового складу та кожному надано пам’ятки щодо дій працівників поліції під час виборчого процесу в Україні.

ВЗГ ХНУВС