Відбулася зустріч представників Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України зі студентами Харківського національного університету внутрішніх справ. Ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко представив гостей, серед яких перший заступник начальника Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України генерал-майор Олександр Луцький, начальник відділу кадрів СхРУ ДПСУ полковник Юрій Стужук, начальник відділу по роботі з іноземцями та адміністративного провадження СхРУ полковник Дмитро Шмельов, начальник Окремого регіонального центру комплектування ДПСУ полковник Віталій Семенович. У заході взяв участь і проректор університету Олександр Бакумов, який має військове звання капітана, і за плечима якого військова служба в прикордонному відомстві.

Звертаючись до студентів – майбутніх випускників, Валерій Васильович зазначив: «Ми докладаємо усіх зусиль, щоб ви отримали ґрунтовні знання в університеті, щоб ваш диплом був повновісним і дав старт успішній кар’єрі та професійній діяльності. Дуже важливо, щоб ви обрали гідне місце роботи, щоб ваша юридична освіта приносила користь державі і людям. Державна прикордонна служба України – це гідний початок трудового шляху».

Представники Державної прикордонної служби України ознайомили студентів з цілями та завданнями, структурою та особливостями роботи в прикордонній службі, а також перевагами, які очікують на молодих фахівців. Прикордонники відзначили, що студенти, які разом із дипломом про вищу освіту, отримають військове звання «молодшого лейтенанта запасу» (після закінчення кафедри військової підготовки), зможуть проходити службу на посадах офіцерського складу.