Начальник факультету № 1 Олександр Музичук передав бібліотеці університету понад 300 примірників наукових, навчальних та періодичних видань, матеріалів міжнародних науково-практичних конференцій, близько двох тисяч авторефератів, які можуть бути використані у підготовці правоохоронців.

Серед дарованих наукових праць – монографії «Правосвідомість в умовах трансформаційних процесів у незалежній Україні» Пампури М.В., «Адміністративно-правові обмеження в парадигмі права» Чорної В.Г., «Адміністративно-правове забезпечення діяльності сектору безпеки і оборони України» Пономарьової С.П. та наукові праці багатьох інших досвідчених  і молодих вчених. Отримана  література стане в нагоді науково-педагогічному складу та здобувачам вищої освіти Харківського національного університету внутрішніх справ.

Усім, хто стежить за тенденціями розвитку правоохоронної сфери та юриспруденції, бібліотека пропонує ознайомитися з новими надходженнями.