Завідувач кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Олена Лук’янихіна провела профорієнтаційну бесіду у комунальному закладі Недригайлівський міжшкільний навчально-виробничий комбінат. У зустрічі взяли участь учні Коровинської, Вільшанської, Хоружівської загальноосвітніх шкіл та Гринівського навчально-виховного комплексу.

Викладач ознайомила школярів з умовами вступу до Сумської філії ХНУВС, особливу увагу приділила спеціальностям 081 «Право» для отримання класичної юридичної освіти і 262 «Правоохоронна діяльність», яку можна здобути як за державним замовленням, так і за кошти фізичних і юридичних осіб. Також Олена Анатоліївна розповіла про дозвілля, наукову роботу студентів, волонтерську діяльність, перспективи, які мають успішні студенти. Учнів зацікавила інформація про можливість працевлаштування, проходження практики,  проживання у гуртожитку.

Сумська філія ХНУВС