Сучасну освіту неможливо уявити без втілення принципу «Life Long learning» – навчання протягом усього життя. Гарною підмогою у реалізації цього принципу є так звані масові відкриті дистанційні курси.

В Україні основним ідеологом такого навчання є громадський проект Prometheus, який у співпраці з викладачами кращих вищих навчальних закладів України створює та розміщує масові відкриті дистанційні курси на власній онлайн-платформі, а також надає безкоштовну можливість університетам, організаціям і провідним компаніям публікувати та розповсюджувати власні курси на цій платформі.

Окрім Національного технічного університету України «КПІ»  до проекту вже долучилися Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Києво-Могилянська академія, Український католицький університет та Львівська IT-школа.

Начальник науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності Костянтин Бугайчук закінчив навчання у першому юридичному вітчизняному відкритому курсі «Захист прав споживачів: теорія та практика»  із результатом 100 %, отримавши відповідний сертифікат.

З кожним роком таких курсів стає більше, тож кожний бажаючий – курсант, студент або викладач університету зможе пройти навчання дистанційно.