Представники Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право», який відбувся у Запорізькому національному університеті. До ІІ туру було допущено 44 студентські роботи з понад 20 закладів вищої освіти.

Курсант 4 курсу факультету № 1 Вікторія Цебинога представила роботу на тему «Адміністративно-правове регулювання протидії кібербулінгу в Україні», курсант 2 курсу факультету № 2 Вадим Досаєв – роботу на тему «Діяльність МВС України щодо забезпечення прав і свобод мігрантів». У журі конкурсу університет представляв професор кафедри адміністративного права і процесу факультету № 3 доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Анатолій Комзюк.

За результатами конкурсу курсант Вікторія Цебинога посіла 2 місце й була відзначена дипломом другого ступеня.