Курсанти групи Ф3-204 факультету № 3 разом із куратором групи старшим викладачем кафедри адміністративної діяльності поліції Вікторією Макаренко відвідали виставку популярного українського художника Романа Мініна під назвою «Золото нації».

Роман Мінін – сучасний український художник. У 2008 році закінчив Харківську академію дизайну і мистецтв. У 2009 році отримав медаль «Талант і покликання» Всесвітнього альянсу «Миротворець». Брав участь у багатьох престижних виставках і фестивалях.

Автор представив експонати, які мають стосунок до концептуального мистецтва в різні періоди його творчості, – інсталяції, м'які об'єкти, відео- та фотоархіви. Виставка розділена на три частини: промонументальний живопис, експресивний живопис та концептуальна творчість. Курсанти ознайомилися з тенденціями сучасного мистецтва та отримали заряд позитивних емоцій і вражень.