У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулося приведення до Присяги працівника поліції слухачів курсів первинної професійної підготовки працівників Національної поліції України.

У заході взяли участь ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, перший проректор підполковник поліції Дмитро Швець, проректори Анатолій Клочко, Олександр Бакумов, директор Інституту післядипломної освіти Євген Жеребцов.

Слухачів курсів привітав ректор університету Валерій Сокуренко. Він побажав поліцейським успіхів у службі, вірності Присязі та Українському народу, оберігати мир і спокій співгромадян та закликав постійно підвищувати свій професійний рівень, опановувати нові знання та навички. «Знання і вміння, які ви отримаєте під час навчання, дадуть вам можливість упевнено крокувати по життю, – зазначив Валерій Васильович. Успіхів вам, натхнення, кар’єрного зростання, упевненості в собі і своїх силах. Пам’ятайте, ваша професія необхідна людям! Хай вам щастить!».

Відбулася церемонія складання Присяги та вручення жетонів поліцейського слухачам курсів. Після її завершення присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих співвітчизників – захисників свободи та незалежності нашої держави, а також працівників правоохоронних органів та поклали квіти до пам’ятника.

Завершились урочистості музичним привітанням від учасників художньої самодіяльності університету.