Студенти і магістранти Харківського національного університету внутрішніх справ, факультету права та масових комунікацій Марина Яцкевич, Катерина Скареднєва, Євген Іванов, Олександра Колесавіна разом із науковими керівниками Юлією Кобиковою та Ольгою Форотинською взяли участь у ІХ Регіональному конкурсі наукових робіт молодих вчених «Гендерна політика очима української молоді: слобожанський вимір», який проходив на базі Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова.

Представники нашого навчального закладу гідно захистили свої роботи, посівши наступні місця: Марина Яцкевич – І місце, Катерина Скареднева – ІІ місце, Олександра Колесавіна та Євген Іванов – ІІІ місце.