Завідувач кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх спав Надія Демиденко та практичний психолог комунальної установи Сумської міської ради «Центр обслуговування учасників бойових дій, учасників антитерористичних операцій та членів їх сімей» Інно Шкасенко провели бінарне заняття для студентів першого курсу з дисципліни «Юридична психологія» на тему «Формування навичок саморегуляції».

Бінарні заняття допомагають застосовувати теоретичні знання з юридичної психології у повсякденному житті. Зокрема, практичний психолог провела зі студентами низку спеціальних вправ з формування саморегуляції під час різноманітних стресових ситуацій. Рекомендовані вправи сприятимуть стресостійкості студентів як у повсякденному житті, так і в майбутній професійний  діяльності.

Сумська філія ХНУВС