Відбулись урочисті заходи, присвячені останньому дзвонику та врученню атестатів про загальну середню освіту випускникам Харківської спеціалізованої школи-інтернату «Ліцей міліції». У цьому році їх 63. Три випускника закінчили ліцей із золотою медаллю, один – зі срібною.

Більшість вихованців Ліцею міліції обирають професію правоохоронця, тож після закінчення навчального закладу продовжують своє навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ.

Присутній на святі проректор університету полковник міліції Анатолій Клочко привітав ліцеїстів, побажавши юнакам подальших успіхів, світлого майбутнього, добра та міцного здоров’я і передав ліцею подарунок від університету. Поздоровили ліцеїстів також начальник Управління кадрового забезпечення ГУМВС України в Харківській області підполковник міліції Ігор Іванчишин, голова Об’єднання ветеранів ГУМВС України в Харківській області Володимир Карякін.

Традиційно покладанням квітів випускники вшанували пам'ять правоохоронців, які загинули під час виконання службових обов’язків. Юнаки усі разом промовили Обіцянку ліцеїста та попрощались із Прапором навчального закладу.

У концертній програмі заходу окрім випускників ліцею взяли участь працівники і курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ.