Викладач кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Петровська відвідала Сумську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 8 та провела бесіду з учнями одинадцятого класу.

Світлана Анатоліївна розповіла майбутнім випускникам про умови вступу до Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ та навчання за спеціальностями «Право» та «Правоохоронна діяльність» на контрактній основі. Викладач також зазначила, що є можливість на бюджетній основі навчатися за спеціальністю «Правоохоронна діяльність», отримати офіцерське звання та гарантоване працевлаштування.

Викладач акцентувала увагу учнів на особистісних і професійних навичках, якими повинні володіти юристи та працівники правоохоронних органів.

Сумська філія ХНУВС