Представники факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Кристина Кисильова, Дар’я Коробцова, Олександр Шульгін, Анастасія Кочерга та представник військової кафедри Юлія Малиш на чолі з заступником декана факультету № 6 Оксаною Брусаковою взяли участь у заході «День кар’єри», який проходив у Харківському державному механічному технікумі ім. О.О. Морозова.

Представники університету провели зустріч зі студентами випускного курсу, продемонстрували їм фільм про навчальний заклад, розповіли про факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців, про переваги навчання в ХНУВС, роз’яснили правила вступу до університету, зазначивши, що у виші діють підготовчі курси та військова кафедра. Також представники університету продемонстрували юнакам і дівчатам як працює експерт-криміналіст та запросили до вишу на День відкритих дверей, який відбудеться 4 березня о 14-00.