Представники Харківського національного університету внутрішніх справ провели профорієнтаційну зустріч у м. Генічеськ Херсонської області. Учні випускних класів шкіл, їхні батьки, рідні, друзі та всі бажаючі зібралися у навчально-виховному комплексі «Генічеська школа 1-3 ступенів № 3», щоб поспілкуватися з представниками університету.

Молодь мала можливість отримати необхідну й корисну інформацію щодо факультетів та спеціальностей, ознайомитися з інформаційно-іміджевою продукцією, стендами факультетів вишу, отримати консультації щодо вступних випробувань, можливості навчатися на підготовчому відділенні та кафедрі військової підготовки.

Працівники вишу розповіли про особливості та переваги навчання в університеті, про напрями підготовки та професійні досягнення його випускників.