Працівники кафедри криміналістики та судової експертології факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяна Савчук та Тетяна Безсонна разом із курсантами факультету № 1 Аліною Тельною та Сергієм Левенцем провели профорієнтаційну зустріч з учнями випускних класів Харківської ЗОШ № 138 та Харківської ЗОШ № 49.

Викладачі та курсанти розповіли про факультети та спеціальності за якими здійснюється підготовка фахівців, про переваги навчання в ХНУВС, роз'яснили умови вступу на навчання, правила подання документів, особливості організації освітнього процесу, можливості реалізуватися курсантам і студентам університету в науковій, творчій та спортивній діяльності та ін. Під час зустрічі для учнів 7 – 9 класів було проведено профілактичні лекції на тему «Профілактика булінгу».