У рамках залучення представників правоохоронних та судових органів до навчального процесу, для особового складу слухачів магістратури факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства Харківського національного університету внутрішніх справ суддя Харківського окружного адміністративного суду Ількін Нуруллаєв прочитав лекцію на тему: «Основні засади адміністративного судочинства України».

Під час лекції досвідчений практик висвітлив основні питання становлення та функціонування адміністративного судочинства в Україні, докладно роз’яснив слухачам магістратури основні особливості цього виду юридичного процесу.

Після лекції Ількін Нуруллаєв відповів на запитання слухачів магістратури, які стосувалися не тільки теми заняття, а й загальних проблем розвитку судової влади в Україні.