Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ відсвяткувала свою 24 річницю створення. З нагоди цієї дати відбулися святкові урочистості та традиційна зустріч випускників.

На початку заходу колектив привітав директор Сумської філії доктор юридичних наук, професор Сергій Лукаш. Він наголосив, що спільною працею, наполегливістю та самовідданістю колектив філії творить історію, зберігаючи її традиції та примножуючи кращі починання, закладені попередниками, а займаючись підготовкою висококваліфікованих фахівців в галузі права, працівники навчального закладу роблять значний внесок у розвиток України. Сергій Станіславович побажав усім міцного здоров’я, успіхів у роботі та навчанні.

Тепло й щиро привітали  колектив навчального закладу його випускники, для яких Сумська філія стала другою домівкою. Після закінчення навчання вони залишилися й працюють в рідній Альма-матер. Серед них заступник директора філії – начальник відділу навчально-методичної роботи Катерина Науменко, директор центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Сумської філії ХНУВС Вячеслав Драновський, завідувач кафедри юридичних дисциплін Оксана Панасюк.

Після привітань відбувся святковий концерт за участі студентської молоді, викладачів філії та творчих керівників студентського клубу.

Завершилося свято виконанням Гімну філії.

Сумська філія ХНУВС