"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Заступник декана факультету № 6 Оксана Брусакова разом із доцентом кафедри загальноправових дисциплін Крістиною Кісельовою, доцентом кафедри правового забезпечення господарської діяльності Дар’єю Коробцовою та студентами факультету відвідали  Музей історії прокуратури Харківської області. Екскурсію провів Голова Харківської обласної ради спілки ветеранів прокуратури Олександр Гонкін.

Музей історії прокуратури Харківської області був відкритий 7 травня 1997 року, напередодні 52-ї річниці Перемоги у Другій Світовій війні.

За більш, ніж 15 років роботи він став історико-культурним, освітнім та науково-дослідницьким громадським закладом регіону, який по праву вважається найкращим серед аналогічних відомчих установ України. Музей історії прокуратури Харківської області унікальний, як мінімум, з двох причин. Він був першим не лише в Україні, але й на теренах колишнього Радянського Союзу. До того ж його створили у рекордно короткий термін – усього за рік, у той час, як фахівці музейної справи переконували, що потрібно не менше 2–3 років.

ВЗГ ХНУВС