Професор кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Андрій Войціховський взяв участь у тренінгу «Як зробити навчання праву інтерактивним і ефективним?», що був проведений у рамках «Використання судових трансляцій під час навчання права», який здійснюється за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

Тренінг був націлений на надання допомоги викладачам закладів вищої освіти, в яких викладається право. Набуті під час тренінгу навички та вміння дозволять підібрати оптимальну стратегію викладання, використовуючи сучасні навчальні технології, направлені на створення творчої атмосфери навчального процесу.